Üldiselt meie teenustest Esile tõstetud

Renoveerimine

Tegeleme põhjalikult korterite ja majade renoveerimisega ning selles vallas on meie meeskonnal suured kogemused. Vana korteri või maja renoveerimisel on tavaliselt palju erinevaid tehnilisi, kui ka kujunduslikke detaile millele tuleb tähelepanu osutada. Seetõttu julgeks väita, et vana korteri või maja renoveerimine on märksa raskem, kui uue hoone või korteri rajamine. Olemasolevate konstruktsioonide hindamine ja korrastamine on alati keerukam, kui projekti järgi uue ehitise rajamine.

Üldehitus

Maja ja korteri ehituse puhul on meil enamasti olnud kokkupuude “võtmed kätte” kontseptsiooni pakkumise ja teostamisega. Sellistel juhtudel on kliendi huvi võimalikult vähe ise ehitusprotsessis osaleda, ning päeva lõpuks ei ole enam tähtis ainult hind vaid ka usaldusväärsus.

Disain/Eskiisprojekt

Iga inimese jaoks, kes tegeleb disainiga või eskiisprojektiga oma kodus, on see keeruline tegevus, kuid meie ei eeldagi Teilt spetsialisti taset. Planeerimise tegevuse juures soovime Teile nõuannete ja soovitustega abiks olla. Selle jaoks pakume klientidele võimalust soetada disain või eskiisprojekti, kus Tellija esitab meile ootused, nõudmised ja vajadused planeeritava ruumi või ruumide lähteülesandeks, mille järgi koostame oma nägemuse ja kontseptsiooni projektis. Edaspidised läbirääkimised sõltuvad tekkinud küsimustest, kuid sellest ei tasu ehmuda. Igale küsimusele on olemas kindel vastus ja tekkinud situatsioonile põhjus.  Kui aga soovite veidi lihtsustada oma projekti on vajalik  teada objekti kõik võimalikke nüansse, et saaksime tagada Kliendile optimaalsete lahenduste saamise, pakkuda eelnevalt läbitöödeldud erinevaid lahendusi, kus on häid ja halbu külgi, vastavalt olukorrale.

Konsultatsioon

Meilt saate nõu kõiges mis puudutab ehitamist, renoveerimist või muud teenust. Ei ole vahet kas plaanite suuremahulist kinnisvara arendust, ettevõttele uue tootmisbaasi või kontori ehitust või hoopiski oma kodu rajamist või renoveerimist, alati tekivad ehitusalased küsimused. Siin tulebki appi meie professionaalne meeskond andes nõu kõigis ehitusalastes ja/või sellega seonduvates küsimustes.

Haldus

Alati pole palgatud ettevõttesse haldusjuhti, kes tegeleks ja vastutaks ehitise igapäevase toimimise eest. Samas ehitise toimimiseks ja töö sujumiseks peavad süsteemid toimima, ning ehitise ümbrus korras olema